نحوه خرید

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی سایت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هم اکنون میتوانید خرید کنید

- پرداخت در محل تحویل ( مخصوص تهرانی ها)

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، اس ام اس این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد . هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند
پرداخت با کارت بانکی هنگام تحویل
از آنجا که ماموران تحویل سفارش سایت دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.
پرداخت نقدی
شما میتوانید مبلغ سفارش را به صورت نقدی به ماموران ما پرداخت نمایید .

- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت نقدی و اینترنتی را ندارند میتوانند مبلغ سفارش را برای ما کارت به کارت کنند
شماره کارت : ٠۵٣٩ ٧٢٩۴ ٣٣٧٨ ۶١٠۴
شماره حساب : ۴۴٠٣١۵٧٢۴
بانک ملت به نام جواد جعفرپناه

- خرید حضوری

با مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگان ما در سراسر ایران از راهنمایی های کارشناسان زبده ما بهره مند شده و خرید در سطحی باور نکردنی را تجربه نمایید.

 تهران خیابان ۱۵ خرداد ، کوچه مسجد جامع، پاساژ جامع، طبقه دوم، پلاک ۱۶ و۱۷

تلفن دفتر مرکزی : ۲۲ – ۲۰ ۵۰ ۳۴ ۸۸ تلفن واحد فروش : ۹ – ۲۶ ۴۳ ۵۸ ۵۵

ارسال رایگان

هزینه های ارسال همیشه یکی از مهمترین فاکتورها در خرید اینترنتی بوده است از این با هدف پایین آوردن این هزینه ها ، خریدهای آنلاین انجام شده بالای 500000 تومان به صورت رایگان ارسال می شود.

- شرایط برگشت کالا

اولین هدف مارضایت شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای تا 7 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با ت تلفن دفتر مرکزی  22 – 20 50 34  88تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مد نظرشما را کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغازمیشود.

- ارسال از طریق پست پیشتاز

زمانی که کالا توسط پست یا پیشتاز ارسال می شود ، جهت تحویل مامور پست ۱ بار درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری ، کالا به مرکز پستی شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد .

- ارسال از طریق باربری

در این نوع ارسال کالای مورد نظر با باربری های طرف قرارد داد این شرکت امکان پذیر می باشد و خریدار موظف به دریافت آن از انباری باربری است.این نوع ارسال مناسب برای کالاهایی با حجم بالا می باشد.

- تحویل اکسپرس تهران

این نوع ارسال توسط پیک به آدرس ثبت شده در سیستم ظرف مدت چند ساعت از سفارش امکان پذیر می باشد.